قوانین و مقررات

تعهدات اولیه کاربران عزیز
کاربر متعهد به رعایت مفاد زیر می گردد:
 • الزام و اعتقاد به رعایت قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران.
 • داشتن حداقل سن ۱۸ سال تمام یا رضایتمندی ولی یا قیم قانونی جهت پرداخت آنلاین؛
 • حق ایجاد تنها و تنها یک حساب کاربری برای هر کاربر ؛
 • صحت و صداقت در وارد کردن کلیه اطلاعات ورودی علی الخصوص جهت ایجاد حساب کاربری.
 • حفاظت و نگهداری از کلمه عبور جهت دسترسی به حساب کاربری.

تبصره : در صورت واگذاری کلمه عبور به شخص ثالث، هر گونه مسئولیت برعهده صاحب حساب کاربری می باشد.

مواردی که به موجب آن ها حساب کاربری تعلیق یا محدود می گردد :
 هرگونه تخلف از قوانین وب سایت سورن از جمله :
 • تلاش برای دسترسی به اطلاعات و یا حساب کاربری دیگران.
 • ایجاد بیش از یک حساب کاربری یا درج اطلاعات نادرست.
 • ایجاد هرگونه نقض امنیتی و تلاش برای ورود به سرور، تست امنیتی و پیکربندی سایت و هر گونه تلاش در جهت نفوذ و هک کردن و ایجاد تداخل در سرویس دهی به کاربران دیگر به هر شکل از جمله ارسال ویروس یا تلاش برای بارگذاری بیش از حد یا ایجاد اسپم (Spam) یا کرش (Crash) یا هرگونه فایل مخرب و یا ایجاد لینک های مستقیم به هر یک از بخش های سایت سورن.
 • جمع آوری مطالب و اطلاعات موجود در سایت و یا ترکیب آن ها با مطالب دیگران بدون اجازه کتبی از وب سایت سورن.
 • قراردادن اطلاعات شخصی به هر شکل از جمله در قسمت نظرات، تالار گفتگو و غیره و یا اقدام به تماس شخصی با سایر اعضاء و کاربران که منجر به برداشت تبلیغاتی یا ایجاد مزاحمت برای سایر کاربران باشد.

کلیه محتوای این سایت اعم از اطلاعات و همچنین زیرساخت‌های مورد استفاده برای ارائه این اطلاعات، به طور اختصاصی متعلق به وب سایت سورن سنتر می باشد.کاربر متعهد می گردد که صرفا جهت استفاده شخصی از این اطلاعات بهره برداری نماید و هرگونه کپی برداری، تغییرات غیر مجاز یا تلاش در جهت کسب و ذخیره اطلاعات نامرتبط با استفاده شخصی و یا فروش و واگذاری بخشی از اطلاعات موجود در سایت به اشخاص غیر اجتناب نماید. در ضمن مسئولیت رفتار کاربران اعم از مطالب که در سایت قرار می دهند یا مطالبی که از سایت برداشت می کنند مستقیما بر عهده خودشان می باشد و وب سایت سورن سنتر مسئولیت رفتار کاربران را برعهده ندارد. بدین وسیله وب سایت سورن سنتر از تمامی مطالب ارائه شده، ضمانت ها و یا شرایطی که صریحاً یا ضمناً در سایت آمده سلب مسئولیت می نماید.

دسترسی به وب سایت سورن سنتر

وب سایت ممکن است به هر دلیلی در زمان‌هایی از دسترس خارج باشد. بر این اساس کاربر می‌پذیرید که با توجه به شرایط تحت‌ کنترل و یا خارج از کنترل ما ممکن است دسترسی به سایت قطع و یا محدود گردد لذا حق دسترسی یا ایجاد محدودیت به سایت برای وب سایت سورن سنتر محفوظ می باشد.

امنیت اطلاعات

وب سایت سورن سنتر نهایت تلاش خود را جهت حفظ و امنیت اطلاعات وارده از طرف شما را در مقابل حملات سایبری و هکرها می نماید. اما از آنجا که امنیت شبکه کاملا در اختیار این وب سایت نمی باشد و برخی یا همه اطلاعات ورودی به آموزشگاه های مربوطه جهت ثبت نام ارائه می گردند و از کنترل مستقیم وب سایت سورن سنتر خارج می شوند، لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعات سرقت شده متوجه وب سایت سورن سنتر نمی باشد. لازم به ذکر است که اطلاعات مورد نیاز برای بارگذاری روی وب سایت سورن سنتر به طور کلی شامل اطلاعات شناسایی شخصی و مکاتباتی کاربران جهت ایجاد حساب کاربری می باشد و ممکن است اطلاعات ثانویه در صورت نیاز جهت ارائه به آموزشگاه برای ثبت نام سریع کاربر درخواست گردد.

ثبت نام شرایط تکمبل فرم اولیه

هرگونه اطلاعات ورودی در فرم اولیه ثبت نام به منزله اطلاعات اصلی شما برای نوشتن برنامه توسط اپراتور است. بنابراین مسئولیت صحت این اطلاعات بر عهده کاربر می باشد.

شرایط استرداد مبلغ ثبت نام
 •  استرداد مبلغ ثبت نام منوط به شرایط استرداد یا ابطال ثبت نام هر آموزشگاه طبق قوانین داخلی آن می باشد.
 •  در صورت احراز شرایط استرداد کامل مبلغ واریزی از طرف آموزشگاه مبلغ مذکور پس از کسر هزینه های وب سایت شامل ثبت اطلاعات، صدور برگه ثبت نام، انتقال وجه و هزینه جانبی معادل 15% از کل مبلغ واریزی، به حساب کاربر واریز می گردد.
 • در خواست استرداد مبلغ ثبت نام بایستی با ارسال ایمیل و دریافت تاییدیه آن به وب سایت ایران دوره اعلام گردد.
  * نکته : تاییدیه دریافت ایمیل های ارسالی شما به صورت خودکار پاسخ داده می شود و در صورت عدم دریافت این تاییدیه مجددا صحت آدرس ارسالی، اتصال به اینترنت، قسمت DRAFT ایمیل و غیره کنترل گردد و در صورت اطمینان از عدم دریافت تاییدیه پس از 24ساعت، مجددا ارسال شود. عدم دریافت تاییدیه از طرف وب سایت سورن سنتر معنای عدم دریافت ایمیل شما می باشد و مسئولیت و کلیه عواقب آن به عهده کاربر می باشد.

 

تغییر قوانین و مقررات

این وب سایت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خودر ا مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید.
در صورتی که این تغییرات تاثیر اساسی بر استفاده شما از وب سایت داشته باشد و یا خدمات و سرویس ها را به صورت اصولی تحت تاثیر قرار دهد ایمیلی جهت اعلام مراتب به حضور شما ارسال می گردد. بنابراین چه کاربران جدید و چه کاربران قدیم ملزم به رعایت مفاد جدید این توافقنامه خواهند بود.

 

علائم تجاری و حق کپی رایت

تمامی مطالب موجود در وب سایت سورن سنتر از جمله علائم تجاری و هر گونه نوشتار یا اطلاعات موجود در این وب سایت دارای مالکیت انحصاری برای سورن سنتر می باشد.
وجود مطالبی که برای استفاده کاربر داخل سایت قرار داده می شود و شما مجاز به دانلود آن می باشید می پذیرید که با دانلود مطالب حق مالکیت نسبت به آن ها را به دست نمی آورید و صرفاً جهت استفاده شخصی و در راستای علت قرار دادن در سایت از آن مطلب استفاده می کنید.
هر نوع کپی برداری به هر شکل از جمله استفاده از آرم یا لوگو وب سایت سورن سنتر ، انتقال یا انتشار اطلاعات، آگهی، لینک کردن و دیگر اشکال موجود جهت بازنشر اطلاعات بدون اجازه کتبی از وب سایت سورن سنتر چه با ذکر منبع و چه بدون ذکر منبع ممنوع می باشد و عدم رعایت این مورد به معنای نقض صریح قانون کپی رایت و علائم تجاری تلقی می گردد و طبیعتاً شامل جریمه های حقوقی و یا کیفری می باشد.

 

قانون تجارت الکترونیک و جرایم رایانه‌ای

وب سایت سورن سنتر تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ و قانون جرایم رایانه‌ای مصوب ۱۳۸۸/۰۳/۰۵ می‌باشد. بنابراین هرگونه نقض قوانین مذکور جهت اقدامات لازم به مراجع ذیصلاح ارجاع می گردد و وب سایت سورن سنتر حق تعلیق دسترسی کاربرخاطی را برای خود محفوظ می دارد.

دسترسی به سایر وب سایت ها

لینک های که در سایت سورن سنتر به هر عنوان و در هر مکان موجود می باشد به منزله تایید محتوا یا صحت مطالب موجود در آن سایت ها نمی باشد و بنابراین دسترسی به آن سایت ها با مسئولیت شخصی خود کاربر انجام می گیرد و همچنین مسئولیت محتوای آن وب سایت ها بر عهده خودشان می باشد.

تبلیغات و درج آگهی

حق قراردادن هرگونه تبلیغات بر روی وب سایت سورن سنتر برای ایشان محفوظ می باشد و هرگونه تبلیغات صرفاً با کسب اجازه کتبی از طریق ایمیل از طرف وب سایت سورن سنتر و به صلاح دید ایشان جهت نوع، محل و مدت زمان درج آگهی میسر می باشد.

بخش نظرسنجی و تالار گفتگو

بخش نظرسنجی جهت ایجاد فضای مثبت و رقابتی برای عزیزان ارائه کننده خدمات ورزشی می باشد. بنابراین درج هرگونه مطلب توهین آمیز یا مغایر با قوانین و عرف جامعه تخلف از قوانین این وب سایت تلقی می گردد. کاربران عزیز می توانند جهت بهبود کیفیت خدمات ورزشی در این بخش با قرار دادن نظرات و پیشنهادات و انتقادات سازنده بدون غرض به دیگر کاربران وب سایت،کارشناسان و ما یاری رسانند.

تبصره : درج هرگونه مطلب آموزشی، قراردادن لینک با در نظر گرفتن حق کپی رایت و قانون مذکور در این بخش بلامانع می باشد. سایت سورن سنتر مجاز به بازپخش، باز تولید، اصلاح، ترجمه، ویرایش و نمایش گفته ها و اظهارات شما در هر جا می باشد و شما با قراردادن هر گونه مطلب یا گفتمانی بر روی این وب سایت حق استفاده از آن را بدون هیچ محدویت به سایت ایران دوره واگذار می نماید.

اختلاف و داوری

در مرحله اول و در حد امکان تلاش می گردد هر گونه اختلاف نظر شما با وب سایت سورن سنتر به صورت عقلانی و منطقی برطرف گردد. اما چنانچه نتیجه ای حاصل نگردد حل این اختلاف مشمول قوانین و مقررات تجارت الکترونیک، جرایم رایانه ای و سایر قوانین و مقررات کشور می باشد فلذا مورد بحث جهت حل اختلاف به مراجع قانونی ذیصلاح ارجاع می گردد.

تبصره : شما با پذیرش این توافق نامه خود را ملزم و متعهد به رعایت آن می نمایید. حتی چنانچه عناوین یا لغاتی از این توافق نامه نافذ قانونی نباشد، همچنان کلیه قسمت های آن الزام آور و به قوت خود باقی است

  دریافت برنامه

  سورن سنتر مربی آنلاین شما …
  با بهره گیری از مربیان و متخصصان و با توجه به ویژگیهای بدنی هر کاربر، برنامه ای منعطف، اجرایی و متناسب با محیطی که کاربر در نظر دارد، تدوین و ارائه می کنیم. در اجرای برنامه تنها نخواهید بود، همواره حمایت و پیگیری مستمر مربی و تیم پشتیبان متخصص را با انرژی و انگیزه خواهید داشت.

  آدرس:

  اصفهان، خیابان کاشانی

  شماره تماس:

  989331041004+

  ایمیل:

  info@sorencenter.com

  سبد خرید